Papierowe pilniki do paznokci – Czy są najlepsze?

Papierowe pilniki do paznokci – Czy są najlepsze?

Prowadząc własny salon kosmetyczny wiesz, jak dużo produktów trzeba co chwila zamawiać. Lakiery, bazy topy, brokaty, naklejki, henna, waciki, ręczniki papierowe, pilniki do paznokci i wiele, wiele innych. W tym artykule skupimy się przede wszystkim na pilnikach. Wspomnimy także o tym, jakie kolory lakierów dominować będą jesienią 2022. Zapraszamy do lektury. 

Własny salon – Ciągłe dostawy i zamówienia  

Osoby, które decydują się na założenie własnego salonu kosmetycznego muszą być świadome z iloma dostawami się to wiąże. Takie osoby muszą być również na bieżąco z najnowszymi trendami. Częste szkolenia to klucz do sukcesu. Ale nie o tym w naszym artykule. Powiedzmy o samych pilnikach do paznokci. Są one niezbędne do stylizacji paznokci każdego rodzaju. Jakie pilniki do paznokci mamy do wyboru? Które są najlepsze? Czy nadal królują papierowe? Lepsze jednorazowe pilniki do paznokci czy wielokrotnego użytku?  

jednorazowe pilniki do paznokci

Pilniki do paznokci – Co mamy do wyboru?

Najchętniej wybieranymi pilnikami wciąż pozostają papierowe. Dlaczego? Są one najtańsze i najbardziej dostępne. Poza tym cechują się różnorodnością jeśli chodzi o moc ścieralności – gradację, jak również kształty a nawet… Kolory. Jako ciekawostkę można podać, iż szare, standardowe pilniki wychodzą z mody. Co je zastępuje? Wzory i kolory! W sprzedaży są pilniczki w kwiatki, motylki, panterkę, paski, kropki i inne. Jeśli chodzi o materiał dostępne są również pilniki szklane. Uważane są za najzdrowsze i najdelikatniejsze. Nie zadzierają skórek tak, jak robią to pozostałe pilniczki. Jednak cena nie zachęca, gdy ma się kilkadziesiąt, czy nawet więcej klientek. W sklepach możemy również spotkać pilniki metalowe lub krzemowe. Jednak nie do każdego rodzaju płytki się one nadają. A jak mają się sprawy z higieną? Czy pilniki powinno się wyrzucać po każdej klientce? Niektóre kosmetyczki zostawiają sobie pilniczki stałych klientek, by nie dawać im za każdym razem innego. Jednak czy to właściwe? Choć zamknięte są w woreczkach, bez innych pilników, to w takim środowisku bardzo szybko rozwijają się drobnoustroje.

Jesień 2022

Jesienią 2022 zdecydowanie królować będzie błysk! Fanki brokatowych, mieniących się w świetle paznokci z pewnością ucieszą się z powrotu tego trendu. Możesz postawić na malutkie, świecące drobinki lub duże kawałki brokatu. Uwielbiane kolory to brąz, butelkowa zieleń a także… kremowy niebieski, który pasuje zarówno brunetkom, jak i blondynkom.

Share